top of page

Özenle kavrulan kahve çekirdeklerinin hakiki taş dibekte dövülmesi ile kahve parçaları her yudumda eşsiz bir tat bırakacak...

TÜRK KAHVESİ - Taş Dibek 250gr

Ürün Kodu: 8681612479051
100,00₺Fiyat
KDV dahil
 • Gramaj: 250gr

  İçerik: Öğütülmüş Kahve

  Tipi: Orta Kavrum

  Türü: Coffee Arabica

  Derecesi: İnce Çekim

  Menşei: Brezilya 


 • TAHMİSCİOGULLARİ İNŞ. TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
   

  Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, ve sipariş numarınızı içeren bir yazı ile iade ediniz.

   

  Kahve ve benzeri gıda ürünlerimizden birini iade etmek istediğiniz taktirde ise toplam hacminden %80’ini kaybetmemiş ürünlerimizi kargo bedeli alıcıya ait olmak şartı ile geri almaktayız.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi (Kargo şirketi) önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

  Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

  Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..